Majove stretko
Tatiana / 01.05.2021

Kecať sa dá aj vonku...

Protipandemické opatrenia zasiahli aj organizáciu pokecových stretnutí, ktoré sa roky konali v prostredí príjemnej reštaurácie. V máji sa však situácia trochu zlepšila a hoc boli podniky stále zatvorené, ľuďom chýbal sociálny kontakt. Napadlo nás teda využiť pekné počasie a pokúsiť sa ľudí vytiahnuť zo zabehnutého stereotypu a komfortnej zóny a stretnutie zorganizovať v prírode.

Napriek tomu, že sme nemali veľké očakávania v počte zúčastnených, záujem o stretnutie nás príjemne prekvapil. Nakoniec sme sa na Kačíne stretli v hojnom počte okolo 30 ľudí a okrem stálych tvári sme medzi sebou privítali aj tých, ktorí sa na stretnutiach dlhšiu dobu neukázali, či dokonca celkom nové tváre, ktoré perfektne zapadli do "zabehnutej" partie.

Jediným technickým problémom bol slabý signál, vďaka čomu sme sa s novými "prírastkami" predsa len dlhšie hľadali, no aj naša nechcená hra na "utajené" miesto sa skončila šťastne a nakoniec sme sa všetci našli. 

Keďže sa stretnutie konalo po dlhej dobe, témy rozhovorov boli rozmanité. Tradične sa však kecalo aj o blížiacich sa "akčných chatách", o ktoré z roka na rok rastie záujem. Neminuli nás však ani štandardné rozhovory od aktuálnej situácie na Slovensku cez politiku až k veselším "úchyláckym" témam o BDSM. 

A hoc malo "opekacie stretko" úspech, veríme, že pri tom najbližšom, ktoré by sme chceli usporiadať ešte v júni, sa znova vrátime do komfortu, ktorý ponúka reštaurácia v uzavretom salóniku s dobrým jedlom a milou obsluhou. 

Na nešťastie reštaurácia U Majora Zemana, kde sa bratislavská BDSM komunita stretávala 17 rokov, neustála protipandemické opatrenia a tak sme boli nútený rozhliadnuť sa po novom mieste na pravidelné stretnutia. Dúfame, že sa v novom priestore budete cítiť minimálne rovnako dobre.

Tešíme sa na Vás.

Hodnotenie